PDF

PDF Kartičky

Už je to dlhá doba čo som začala chystať tieto kartičky a aj doba čo mi ležia v šuplíku, ale nedá sa stíhať všetko všakže? Našťastie teraz tu sedím píšem, že mám pre vás krásne kartičky. Nie je to nič extrémne komplikované, ale sú moje prvé a to je pridaná hodnota. Začala som chystať aj daľšie tak dúfam, že sa čoskoro dočkáte aj tých. Myslím, že sú kus láskyplné, ale nie moc. Tak akurát.

Môžete si ich vytlačiť a zarámovať, poslať alebo len tak podarovať. Dúfam, že urobia radosť vám či niekomu komu z nich podarujete.

Kartičky si môžete voľne stiahnuť na konci článku. A ak by ste ma chceli podporiť aj inde okrem patreonu môžete si zopár kartičiek zakúpiť navyše ako PDF.

Súbor nájdete na sashe za cenu 1€ tu. Balíček obsahuje 4 rôzne motívy. Všetky sú vytvorené vo veľkosti A6 ako štandardné pohľadnice. Ja som ich dala pár aj vytlačiť takže pokiaľ by ste mali záujem o tlačenú verziu kuk tu 🙂

A keďže mám v predaji aj také, ktoré si tu nestiahnete tak vám ich jednoducho musím ukázať. Hľa jedna z nich. Pokiaľ by ste, ale chceli vidieť viac tak tu.

Budem vám vďačná za spätnú väzbu. A majte milé dni drahé moje žienky 🌼

(1) komentár

  1. […] Vyšiel dlho chystaný a očakávaný článok s PDF. kartičkami […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *